Ennen kisan alkua joukkueiden perässä näytetään suluissa kaikkien joukkueeseen ilmoittautuneiden lukumäärä. Kisan alettua luku kertoo joukkueen aktiivisten polkijoiden määrän (ns. nollakerholaiset eivät siis vaikuta tuloksiin tai joukkueen sarjan määräytymiseen).
Sija | Joukkue | Km / hlö | Km yht. | Pyöräilypäivät / hlö | Bensaa (l) säästö | Co2 (kg) säästö | Ketjureaktio € |
---|---|---|---|---|---|---|---|
– | Cursu Viae Regis (15) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Oulun Latu Ry (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Tampereen Taivaltajat ry (4) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Kaupin Kanuunat (PKK) (28) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | JYPS (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Latupyöräilijät (7) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | KotoVaasa (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Radical Sport Kotka (2) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Kalevan kierros (6) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Team Leinonen - training and service (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Pyörällä päästään (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Olutpolkijat - Team LVI Star (15) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Janakkalan Latu ry (4) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Pohjoinen Hurjastus (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | IK-32 (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Puijon Latu (7) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Viisarit2 (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | KKV, Wrestling Team Kuopio (2) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Tribabes Finland ry (8) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Esbo If (2) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Juankosken Kuntoilijat ry (7) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Helsingin seudun pyöräilijät ry (Hepo) (16) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Velo Salo (12) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Alatornion Ahjo ry (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Golfkerho (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Team Rynkeby Oulu 2024 (14) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Samba Trail Running club (4) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Vihreä liikunta- ja urheiluseura ViLU (4) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | KlaPy Team (14) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Pohjolan Ote (7) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Teräsreidet-24 (6) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Joensuun Latu (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Tanssiurheiluseura Oikea Rytmi ry (5) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | North Wind Wheels (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Utajärven Pantterit (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | TT TALLI (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | TFW Kilo Warriors (24) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | LC Stamina - veto (2) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Team Donna Agile (5) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Hercules valmentajat (2) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Lohja Lionesses (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Team Rynkeby Järvi-Suomi 23-24 (5) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | VIS PÅ CYKEL (5) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Turun Latu (7) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Peräkylän Ponnistus (1) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Waasa Watt Warriors (6) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Turun Urheiluliitto harrastepyöräilijät (5) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | MTB Hiekat (6) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Raahe Cycling Club (3) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 | |
– | Ylivieskan Kuula pyöräily (9) | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0 | 0 |